Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Witaj na stronie RPG FAQ, gdzie możesz zadawać pytania i udzielać odpowiedzi na temat papierowych gier fabularnych.

Podstawowe zasady:

1. Każdy może zadać pytanie.

2. Każdy może udzielić odpowiedzi.

3. Zarejestrowani mogą głosować na najlepsze pytania i odpowiedzi.

Czy da się jeszcze gdzieś kupić podręcznik do Zewu Cthulhu?

0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia przez użytkownika Piotr
Wie ktoś może czy da się jeszcze dostać gdziekolwiek podręcznik do Zewu Cthulhu 5.5 czy 6 edycja po polsku? Szukam po całych internetach i nic. Czyżby zostało mi odświeżanie Allegro i obserwacja na fb Bazar RPG?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 stycznia przez użytkownika Życzliwość
Nie, są jeszcze OLX, eBay.pl i działy ogłoszeń w serwisach fantastycznych.
0 głosów
odpowiedź 28 stycznia przez użytkownika Gan Błądzący

Zarówno wydawca edycji 5.5 jak i 6 nie posiada już tych podręczników w swojej ofercie (wydawnictwo Mag nie zajmuje się już grami fabularnymi, a Galmadrin zakończył swoją działalność). Więc tak jak piszesz, pozostaje szukanie egzemplarzy z drugiej ręki.

Można natomiast poszukiwania nieco sobie ułatwić. 

Na Allegro polecam ustawienie subskrypcji w Ulubionych i dodanie do ulubionych kategorii Fabularne (RPG) > Systemy (język polski). W Ulubionych można również dodać kryterium wyszukiwania i wpisać "Zew Cthulhu". Wtedy będziesz codziennie dostawać maila z nowymi aukcjami z wybranych kategorii i wyszukiwań.

Na facebookowym RPG Bazarze możesz z kolei ustawić powiadomienia dla postów. Jeśli tylko nie przeszkadzają ci dosyć częste wrzuty, to dobry sposób na złapanie okazji. Możesz też na Bazarze napisać, że poszukujesz konkretnego podręcznika - może ktoś akurat nie wie, że chce sprzedać swoją kopię.

W ten sposób udało mi się złapać kilka perełek do swojej kolekcji, więc polecam każdemu, kto szuka starszych podreczników do RPG.

–1 głos
odpowiedź 19 stycznia przez użytkownika niezalogowany
Tak. Chyba że se sprowadzisz z zagranicy.
komentarz 20 stycznia przez użytkownika Jagmin Kronikarz
Jak rozumiem autora to raczej chodzi mu o polskie edycje. Jakby rozważał zakup oryginału to by pewnie szukał już siódmej edycji. To taki dodatek do minusa dla tej odpowiedzi.

© 2010 - 2017 RPG FAQ

...